Ile można schudnąć na diecie kapuścianej?

To, ile można schudnąć na diecie kapuścianej, uzależnione jest od ilości spożywanej zupy kapuścianej. Najważniejsza reguła diety prezydenckiej mówi, że im więcej zupy kapuścianej zjemy, tym więcej możemy schudnąć. Kapusta posiada bardzo mało kilokalorii, toteż można spożywać ją w dowolnej ilości – nie powoduje bowiem tworzenia się komórek tłuszczowych i magazynowania ich w postaci tkanki tłuszczowej. Nawet największe ilości kapusty nie sprawią, że przytyjesz.

Zupa kapuściana dostarcza bardzo niewielką ilość kilokalorii, toteż można ją jeść zawsze wtedy, kiedy pojawi się uczucie głodu.

Szacuje się, że podczas stosowania siedmiodniowej diety kapuścianej można schudnąć o cztery do ośmiu kilogramów. Bezwzględnym warunkiem jest codzienne spożywanie przynajmniej jednego talerza zupy kapuścianej (pamiętaj, ze można ją jeść w ilości nieograniczonej) oraz rygorystyczne trzymanie się jadłospisu ustalonego na siedem dni. Nie wolno spożywać żadnych produktów, które nie znajdują się na liście wyrobów dozwolonych. W przeciwnym razie efekty będą niezadowalające, a nawet żadne.

Nawet spożywając tylko produkty dozwolone należy pamiętać o tym, że do ich przygotowania nie wolno używać soli, tłuszczu, kostek bulionowych ani cukru.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na Ile można schudnąć na diecie kapuścianej?

  1. moni pisze:

    Od dziś zaczęłam stosować tę dietę..
    Pierwszy dzień pomyślny..mysle że nie będzie źle lubię warzywa..
    Moni..

  2. mokas pisze:

    Choć teoretycznie wydaję się to mało prawdopodobne to wspomniana powyżej ilość 4-8 kg jest jak najbardziej możliwa do utraty. Sam jestem świadkiem 9 kilogramowego spadku, dokonanego przez moją ciocię. Oczywisty jest fakt, że większość to woda i glikogen ale mimo wszystko tłuszczu też trochę spadło i efekt wizualny był porażający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *